• Poczta walentynkowa

• Walentynki to święto zakochanych, które obchodzone jest 14 lutego. Tego dnia ludzie obdarowują się kartkami , wierszami, słodkościami wyznając sobie uczucia. Nazwa „walentynki” pochodzi od imienia św. Walentego, który jest patronem zakochanych.

Samorząd Uczniowski zadbał o to, aby obecni w szkole uczniowie i nauczyciele poczuli się wyjątkowo. Jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Uczniowie przygotowali serduszka i kartki walentynkowe wyrażając w ten sposób swoje sympatie.  Następnie „walentynkowe amorki”  rozdały pocztę wszystkim adresatom.  Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem dyrekcji szkoły, nauczycieli i pracowników. Pamiętajmy o tym, że miłe słowa  i okazywanie sympatii poprawiają humor i ułatwiają relacje międzyludzkie.

• "Poetycka zima"

• Uczennice klasy II: Julia Juszczak i Lena Kupczyk reprezentowały naszą szkołę w Gminnym Konkursie "Poetycka zima" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Miejskiej Górce. Na tym spotkaniu 8 lutego pięknie wyrecytowały wiersze o tematyce zimowej.

Gratulujemy uczestnikom konkursu!

• Konkurs wiedzy pożarniczej

• W tym tygodniu odbyły sie eliminacje środowiskowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" w trzech kategoriach wiekowych.

Oto nasi zwycięscy:

I grupa wiekowa (klasi I-IV):

Lena Kupczyk - I miejsce

Amanda Bagińska - II miejsce

Stanisław Hałdrzyński - III miejsce

II grupa wiekowa (klasy V-VIII):

Piotr Durczewski - I miejsce

Antoni Matysiak - II miejsce

Joanna Wróblewska - III miejsce

III grupa wiekowa (szkoły ponadpodstawowe):

Szymon Kowalski - I miejsce

Podczas eliminacji nagrodzono również uczestników pastycznego konkursu pożarniczego, który odbył się na początku roku szkolnego,  o którym pisaliśmy wcześniej.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszych etapach!

• Tłusty czwartek

• Dzisiejszy dzień w naszej szkole, jak co roku w Tłusty Czwartek minął na słodko z pysznymi, posypanymi pudrem pączkami z konfiturą.

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za tak pyszny prezent!