• Zając wielkanocny

• W naszej szkole, zgodnie z coroczną tradycją, do uczniów i przedszkolaków przyszedł Zajączek wielkanocny, który pozostawił każdemu słodki upominek.

Największą frajdę Zajączek sprawił odwiedzając przedszkolaków. Całe spotkanie zostało uwiecznione dzięki mini sesji zdjeciowej, nagrodzono również te maluchy, które wzięły udział w "Plastycznym konkursie na własnoręcznie wykonaną kartkę wielkanocną".

• Konkurs biblioteczny

• Dziś odbyło się wręczenie dyplomów i nagród za udział w konkursie bibliotecznym na własnoręcznie wykonaną zakładkę do książki. Oto zwycięscy:

Kategoria przedszkole:

I miejsce: Wiktoria Sowińska

II miejsce: Karol Ściesielski

III miesjce: Daniel Staśkiewicz oraz Szymon Staśkiewicz

Kategoria klas I-III:

I miejsce: Aleksandra Domagała oraz Hanna Domagała

II miejsce: Karol Radojewski oraz Jakub Ściesielski

III miesjce: Aleksandra Przewoźna

Kategoria klas IV - VIII:

I miejsce: Nikola Bulińska oraz Natalia Sobieraj

II miejsce: Marta Małyga oraz Aleksandra Kostuj

III miesjce: Kacper Jankowiak

• Gminny konkurs wiedzy pożarniczej

• Dzisiaj odbył się kolejny etap konkursu wiedzy pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" - szczebel gminny.

Zwycięscami zostali:

Grupa I szkoła podstawowa, klasy I-IV

1. Lena Kupczyk - Dziecięca Drużyna Pożarnicza OSP Sobiałkowo

2. Stanisław Hałdrzyński - Dziecięca Drużyna Pożarnicza OSP Sobiałkowo

3. Amanda Bagińska - Szkoła Podstawowa w Sobiałkowie

Grupa II szkoła podstawowa, klasy V-VIII

1. Antoni Matysiak - Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Sobiałkowo

2. Piotr Durczewski - Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Sobiałkowo

3. Joanna Wróblewska - Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Sobiałkowo

Serdecznie gratulujemy!

• Dzień Seniora

• Obchody Dni Seniora to wspaniała idea. Święto obchodzone jest na całym świecie i ma na celu zwrócenie uwagi społeczeństw oraz osób rządzących na zagadnienia starzenia się. W naszej społeczności taka uroczystość miała miejsce 3 marca w niedzielę, gdzie uczniowie Szkoły Postawowej w Sobiałkowie zaprezentowali pokaz taneczny. Młodzi artyści w ten sposób wyrazili wdzięczność i szacunek dla starszego pokolenia, jednocześnie pokazali jak ważną rolę odgrywają seniorzy w naszym społeczeństwie.