• Zakończenie w przedszkolu

• Dzisiaj oddział przedszkolny uroczyście obchodził zakończenie roku szkolnego połączonego z Dniem Matki i Ojca. Były wiersze, piosenki i tańce. Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody – niespodzianki. Nie brakowało również podziękowań dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz przedszkola. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

• Zakończenie roku

• Msza św. - 8.00

Apel przed świetlicąwiejską - 8.45

Kurs przywozów dzieci:

7.42 Oczkowice

7.45 Woszczkowo

7.48 Rzyczkowo

9.45 - odwóz

• Konkurs "Woda źródłem życia w lesie"

• Dziś w Szkole Podstawowej w Miejskiej Górce odbyło się wręczenie dyplomów i nagród za udział w gminnym konkursie  "Woda źródłem życia" w dwóch kategoriach:

konkurs logopedyczny:

I miejsce: Marcelina Ściesielska, kl. III